Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

1. Nabożeństwo czerwcowe dzisiaj o godz. 17:30. W tygodniu po wieczornej Mszy św. W kaplicy (poniedziałek, środa) przed Mszą św. o 18:30.

2. 6 czerwca - I czwartek miesiąca – modlimy się o powołania i za kapłanów

3. 7 czerwca - I piątek miesiąca: Msze św. o Najśw. Sercu P. Jezusa - Kościół 6:30 i 18:00. Kaplica 8:00. Spowiedź: rano od 6:00 i po południu od 17:00. ADORACJA Najśw. Sakramentu od godz. 16:00.

4. Od poniedziałku 3 czerwca przez cały tydzień przygotowujemy się do uroczystości Zesłania Ducha Świętego. W sobotę po Mszy św. wieczornej modlitewne czuwanie przed Niedzielą Zesłania Ducha Świętego

5. Liturgia tygodnia:
Poniedziałek - wsp. św. męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy
Środa - wsp. św. Bonifacego, biskupa i męczennika
Czwartek - wsp. św. Norberta, biskupa
Sobota - wsp. św. Jadwigi, królowej 

6. Polecamy prasę religijną wyłożoną na stoliku pod chórem. Znajdziemy tam także teksty modlitwy SŁOWEM BOŻYM.

7. Zapraszamy na ostatni z pięciu Piknik Na Górze Borkowskiej dzisiejszej niedzieli. Rozpoczęcie o godz. 15:30 na placu kościelnym przed Domem Katechetycznym.

8. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. W naszej parafii będziemy gościć O. Franciszka, paulina misjonarza z Kamerunu. O. Franciszek pragnie przedstawić nam dokonania w afrykańskiej placówce misyjnej i prosić będzie o dalsze wsparcie duchowe i materialne.

9. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli, wypoczynku świątecznego i błogosławieństwa na cały tydzień. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach czerwcowych do Najśw. Serca Jezusowego.


Wydawnictwo Biały Kruk zaprasza w piątek 7 czerwca o godz. 18:00 na uroczysty wieczór poświęcony twórczości artysty fotografika Adama Bujaka w kamieniołomie przy parafii św. Józefa w krakowskim Podgórzu połączony z prezentacją albumu artysty zatytułowanego „Życie malowane światłem”. Szczegóły na afiszu przed kościołem oraz na zaproszeniach wyłożonych na stoliku z prasą.